NAŠA NOVÁ STRÁNKA

www.divadlotandem.sk

od 1. septembra 2017

Kniha návštev

Vysnívané predstavenie

Vysnívané predstavenie, pri ktorom určite nezaspíte. Bolo naozaj veľmi príjemné sedieť v hľadisku a s napätím sledovať trápenia a radosti hlavnej hrdniky Márie. Vďaka talentovaným hercom sa divák takmer okamžite vedel vžiť do deja a prežívať príbeh tak, akoby bol sám jeho súčasťou. Atmosféru vhodne dotváralo aj komorné prostredie a priam rodinná atmosféra. Bolo poznať, že Vás naozaj baví čo robíte a to ľudia vycítia. Tlieskam celému kolektívu :)

Re:Vysnívané predstavenie

Vážená pani Niki,

Teší nás, že ste si atmosféru premiéry užili a pre celý tím je mimoriadne dôležité, aby divák odchádzal z predstavenia spokojný.

Radi Vás uvidíme pri ďalšom predstavení a urobíme všetko pre to, aby ste naše nadšenie pre divadlo videli aj nabudúce.

Vysnívané predstavenie

Vysnívané predstavenie bolo jednoducho vynikajúce!!! V prvom rade ma však trochu zarazilo, že sa samotné divadelné predstavenie neodohrávalo na pódiu, ale bola som príjemne prekvapená, ako to na mňa pôsobilo - komorne, útulne, emotívnejšie sme mohli vnímať osud hlavnej postavy Márie. Vysoko hodnotím aj herecké výkony a prácu maskérky. Príbeh starej kabaretnej herečky určite zaujal a scénka s dvoma muchami na záver nemala chybu :D :)

Re:Vysnívané predstavenie

Vážená pani Silvia,

Teší nás Vaša pochvala.

Je pre nás príjemné vedieť, že naše hranie mimo štandardného javiska bolo pre Vás prínosom a urobili sme tak presne pre to, aby mal divák k hlavnej postave bližšie a mohol spolu s ňou prežívať rôzne životné situácie, ktoré v priebehu inscenácie zažije.

P. S. Bez svojich múch by to predsa nebola Mária, nie? :)

Vysnívané predstavenie - premiéra

Predstavenie sa mi veľmi páčilo, takisto ako výkony hercov. Mierne ma zaskočilo líčenie "bábok", ktoré ale spestrili dej. Výber priestoru hodnotím kladne...

Re:Vysnívané predstavenie - premiéra

Vážený pán Joffrey,

Sme radi, že sa Vám predstavenie páčilo.

Pri líčení i kostýmoch bábok išlo o rovnaké farebné odtiene z dôvodu, aby bolo pre diváka čitateľné, čo je skutočnosťou a čo nie. Pevne veríme, že v priebehu predstavenia bolo pre Vás toto symbolické vyjadrenie pochopiteľné.

Ďakujeme za Váš názor a tešíme sa, až k nám opäť zavítate.

Vysnívané predstavenie

Zaujímavý životný príbeh slávnej herečky vyrozprávaný v komornej atmosfére o troch hercoch. Veľmi sa mi páčil aj spôsob akým herečka svoj príbeh prerozprávala a použila na to svoje "bábky". Chcem vychváliť výkon herečky v úlohe hlavnej hrdinky Márie :)
Rozhodne odporúčam vidieť!

Re:Vysnívané predstavenie

Vážená pani Zuzka,

Je pre nás potešením, že sa Vám páči spôsob, akým sme sa príbehu "chopili" a Vašu pochvalu posunieme aj konkrétnej herečke - Andrei Čellárovej - ktorá na 1. premiére stvárnila postavu Márie.

Budeme sa na Vás tešiť pri ďalšej návšteve.

Vysnívané predstavenie - premiéra

Dej príbehu bol jednoduchý, ale vďaka komornému obsadeniu troch postáv mal dej rýchly spád. Veľmi pozitívne prekvapil výkon herečky Andrei - hlavná postava príbehu - Mária. Nezaostávali ani postavy "bábok". Dobre vyvážene tragikomické prvky a vtipná scénka s dvoma muchami na záver. Som zvedavý na prevedenie druhej alternácie o necelý mesiac.

Re:Vysnívané predstavenie - premiéra

Vážený pán Roman,

ďakujeme za Vašu pochvalu Márie i "bábok", vďaka ktorým inscenácia dostala svoju podobu, ktorá evidentne mnoho z vás zaujala.

Budeme radi, pokiaľ sa po zhliadnutí aj druhej alternácie rozhodnete zverejniť Váš názor.

Pridať nový príspevok

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera: