TRNKA Peter rada združenia, interný člen

Funkcia v divadle: herec, spevák, tanečník, marketing, asistent rekvizít, asistent réžie, konateľ

Dátum a rok narodenia: 28.6. 1993

Miesto bydliska: Bratislava

Motto: "Ako vzniká vynález? Všetci vedia, že niečo je nemožné. Potom sa však objaví nejaký blázon, ktorý nevie, že je to nemožné a urobí vynález." "Veľké osobnosti vždy narážali na odpor priemerných ľudí. Priemerná osobnosť nie je schopná rozumieť človeku ktorý odmietol slepo sa držať konvenčných zvyklostí a namiesto toho sa rozhodol vyjadrovať svoj názor odvážne a úprimne. (Albert Einstein)" "Život nám môže zobrať veľa vecí, ale nikdy nám nedokáže zobrať naše sny."

Záľuby: zábava, pospevovanie a aj spievanie, fyzicky namáhavé športy, dobrá kuchyňa, herectvo, improvizácia, hlavne nebyť obyčajným

Niečo o sebe: Ľudia, ktorí ma poznajú, vedia, že ma baví byť iným od ostatných a ja to potvrdzujem. Niekedy som až divný a ak mi chcete dať kompliment, tak mi to aj do očí povedzte, poďakujem vám. Pri dievčatách som trochu (ale naozaj LEN trochu) hanblivý, takže baby, ak sa bojím konať, tak konajte vy, tiež by ste sa mohli niekedy prekonať a spraviť prvý krok. Ak by ste chceli o mne vedieť niečo viac, tak ma treba spoznať.

Vlastnými slovami: V živote máme veľa predstáv a snov, ktoré sa nám zdajú pekné a nesplniteľné. Nesplniteľné? Také slovíčko by sa malo v slovnej zásobe vyskytovať čo najzriedkavejšie, lebo záleží len na nás, ako ku svojim snom budeme pristupovať.