NAŠA NOVÁ STRÁNKA

www.divadlotandem.sk

od 1. septembra 2017

Kniha návštev

Škoda

Vaše predstavenia majú hlbku...ale žial na škodu je, ze nemáte jediného dobrého speváka (teda skór speváčku, speváci podaktorí dvaja traja by aj ušli). Speváčky nieže by nevedeli spievat, ale majú dosť neprijemne farby hlasov za čo nik asi nemôže...jedna tam bola taká fakt výborna, neviem ci to nie je práve tá Martina Jandačková, čo tu máte článok že odchádza...tak to bol hlas na výstavu...baby musia cvičit hlásky sú čisté ale nevyspievané...dajte ich na hodiny spevu

Re:Škoda

Vážená pani Tina,

ďakujeme za Váš príspevok.

Urobíme všetko pre to, aby boli naše spevácke výkony čoraz lepšie a pevne veríme, že nabudúce si naše predstavenie budete môcť viac vychutnať aj vďaka tejto zložke.

Želáme Vám krásne leto a veľa príjemných zážitkov.

Staroval

Na tomto predstavaní som bola druhy raz a mozem povedat ze patri k predstaveniam, ktore sa neopozeraju.Krásna hudba a spev. Vrelo odporucam.

Re:Staroval

Simona,

ďakujeme Vám, že ste pridali komentár do našej Knihy návštev.

Teší nás, že ste sa rozhodli opakovane pre návštevu nášho predstavenia a sme radi, že ste si predstavenie Staroval obľúbili.

Tešíme sa na Vás aj nabudúce.

Muzikál Staroval

Včerajšie predstavenie ako vždy nesklamalo, nevidela som tento muzikál po prvý krát, ale dotklo sa ma akoby to tak bolo.

Ďakujem všetkým hercom za krásne predstavenie. :)

Re:Muzikál Staroval

Baška,

teší nás, že toto predstavenie navštevujete pravidelne a pokiaľ je pre Vás zážitok z neho stále ako po prvýkrát, je to pre nás najväčšia pochvala.

Budeme radi, pokiaľ sa nás rozhodnete opäť navštíviť.

O klaunovi a dievčatku

krasna rozpravka :)
nase deti sa velmi bavili a o predstaveni rozpravali este dlho :)
krasna interaktivita.
dakujeme tvorcom aj hercom ❤️

Re:O klaunovi a dievčatku

Vážená pani Dii,

ďakujeme za Váš komentár.

Pokiaľ bola premiéra našej rozprávky pre Vaše deti prínosná, zábavná a zaujímavá, splnila svoje poslanie, ktoré mala. Najväčšou pochvalou pre nás je, pokiaľ sa to práve Vašim deťom páčilo.

Tešíme sa na Vás aj nabudúce.

Maturitné stretko

Milí Tandemáci,
Ako vždy vy nikdy nesklamete. Na tomto predstavení absolútne nič nechýbalo, bola tam dramatickosť, vtip a šmrnc. A máte veľmi chytľavé pesničky! Ďakujem za ďalší krásny zážitok.

Re:Maturitné stretko

Vážená pani Baška,

Sme poctení, že ste našou pravidelnou diváčkou a najväčšou odmenou pre nás je, pokiaľ sa Vám naše predstavenai opakovane páčia.

Urobíme všetko pre to, aby sme Vás nesklamali ani nabudúce.

Ďakujeme za Vašu návštevu a želáme Vám príjemný víkend.

Pridať nový príspevok

Newsletter

Prihláste sa k odberu newslettera: